LV RU

eMax.lv    Pakalpojumi

 Datora salikšana uz pasūtījumu


Bieži datora pircēja priekšā ir jautājums: "Kādu datoru labāk iegādāties – jau saliktu, gatavu vai izvēlēties sastāvdaļas savam datoram pašam?". Nepieredzējuši lietotāji izvēlēsies, visdrīzāk, jau gatavu sistēmas bloku, smuki izliktu veikala skatlogā ar „krutajiem” galvenajiem parametriem. Savukārt datora salikšana uz pasūtījumu paredz rūpīgu sastāvdaļu atlasi pēc Jūsu uzdotām funkcionālām prasībām jaunajam datoram.
Izmantojot datora salikšanas uz pasūtījumu pakalpojumu, Jūs neuztraucieties par tā sastāvdaļu drošumu un kvalitāti, kā arī būtiski ietaupāt savu naudu. Turklāt, Jūs paši varat kontrolēt saliekama datora saturu.
Mūsu kompānijas speciālisti BEZMAKSAS izvēlēsies Jums optimālu konfigurāciju, kas pilnīgi atbilst Jūsu prasībām un finansu iespējām, sniegs konsultācijas par dažādu ražotāju un sastāvdaļu tipu plusiem un mīnusiem.

Jūs varat iepazīties ar dažiem datora salikšanas variantiem. Mēs vienmēr ejam pretī saviem Klientiem.


     
 

Darba laiks
P. - Pt.: 10:00 - 19:00,
S. - brīvs, Sv. - brīvs

Tālr.: 29643494
Email: info@emax.lv
Skype: maxdatori
Sazināties ar mums
Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Atrie kreditiPirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Atrie krediti Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv
Es vēlos saņemt informāciju par jauniem
preču pievedumiem un atlaižu akcijām
 Copyright MAX Datori © 2011-2020 (Loading time: 0.027053 sec.)